Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zrobienie strony internetowej – jak znaleźć odpowiednią firmę

Podejmując decyzję o uruchomieniu własnej strony internetowej należy się liczyć z tym, że jej zrobienie może zająć sporo czasu. Dużo rzecz jasna będzie zależeć od tego, jaki zakres nowych funkcjonalności oraz treści będzie do przygotowania, ale w każdej sytuacji etapy będą podobne do siebie.

Po pierwsze należy rozpocząć od tego, aby znaleźć firmę która wszystkim się zajmie. Najlepiej się to zrobi wykorzystując wyszukiwarkę, po wpisaniu w niej słów strona www wystarczy przejrzeć uzyskane wyniki i na coś się zdecydować. Pierwszym z etapów wszystkich projektów jest szczegółowe zebranie oczekiwań i wymagań.

Etap ten ma duże znacznie, ponieważ na podstawie przeprowadzonej analizy przygotowywany jest zakres prac i ich koszty. Jeśli wszystko zostanie wstępnie ustalone, to należy to wszystko spisać pod postacią umowy, obowiązkowo z ujęciem ceny do zapłacenia i terminu. Gotowa umowa to sygnał do tego, że do swojej pracy mogą przystąpić programiści i graficy. Sam proces tworzenia serwisu i przygotowywania wszystkich potrzebnych funkcjonalności trwa najdłużej, a po jego skończeniu należy przystąpić do testów sprawdzających.

W czasie nich często pojawi się konieczność jakiś poprawek, tak aby wszystko działało bez błędów i niedoróbek. Po skończeniu testów nowa strona jest przenoszona na widoczny w internecie adres i udostępniana użytkownikom. Często wcale nie będzie to koniec współpracy, bowiem jeżeli pojawią się nowe pomysły, to również trzeba będzie je zaplanować i potem wykonać prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY